REGULAMIN SESJI

Z parami młodymi podpisuję standardową umowę, którą razem omawiamy, a także wpisujemy do niej wszystkie ustalenia.

Do pozostałych sesji, w zastępstwie papierowych umów, zostaje wprowadzony niniejszy regulamin. Wszelkie spory będą rozstrzygane w oparciu o poniższy regulamin. 

Regulamin

 1. Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłaceniu zadatku
 2. Wpłata zadatku ( 200 zł) oraz ustalenie terminu jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu. 
 3. Pozostała płatność odbywa się do 5 dni od sesji na wskazany nr konta: 85 1870 1045 2078 1063 4946 0001 
 4. Zamawiający oświadczają, że zapoznali się z portfolio Fotografa i akceptują sposób, styl, technikę obróbki (retuszu) fotografii stosowane przez Fotografa. Decydując się na sesję, akceptujecie mój styl pracy i obróbkę. 
 5. Zamawiający zobowiązują się nie ingerować w sposób, styl, technikę obróbki (retuszu) fotografii stosowanych przez Fotografa.
 6. Nie oddaję, ani nie sprzedaję surowych plików RAW. 
 7. Podczas obróbki zdjęć nie manipuluję ciałem modeli. tzn. nie wyszczuplam, nie powiększam, nie ujędrniam itp. 
 8. Zdjęcia będą przekazane w postaci galerii online ( Photonesto). Tam najpierw wybierzecie zdjęcia zgodnie z opłaconym pakietem/sesją. Jest również możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 20zł /szt. 
 9. Zdjęcia do wyboru otrzymacie w ciągu 3 tygodni od dnia sesji. 
 10. Gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w moim portfolio na stronie oraz social mediach. Z zaznaczeniem, że ostateczny wynik sesji zależy od pogodny, Waszego nastawienia oraz oświetlenia, jeśli sesja odbywa się w Waszym domu. 
 11. W przypadku sesji plenerowych istnieje możliwość przeniesienia terminu zdjęć JEDEN RAZ ze względu na pogodę. Sesja odwoływana jest na godzinę / pół godziny przed ustalonym terminem w przypadku porywistego deszczu, wiatru bądź burzy. Ciemne chmury nie są powodem do odwołania zdjęć. W przypadku choroby również uzgadniamy nowy termin.
 12. Wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i opakowania jakiegokolwiek produktu, sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody.
 13. Wraz z przekazaniem Wam zdjęć, uzyskujecie prawo do ich wykorzystywania w celach niekomercyjnych, w tym do ich rozpowszechniania, drukowania lub powielania (licencja). Oznacza to, że bez ograniczeń możecie je udostępniać rodzinie i znajomym, kopiować i wywoływać w celu oprawienia itp.
 14. Zależy mi na pochwaleniu się zdjęciami na swojej stronie i social mediach – podczas wyboru zdjęć będziecie mogli wyrazić zgodę bądź nie wyrazić zgodny na publikacje zdjęć.

Regulamin obowiązuje od 29.03.2022 r. 

Scroll to Top