Obrączki ślubne

Wesele Jastny Dwór – Kasia & Rafał

Wesele Jastny Dwór

Dzień ślubu Kasi i Rafała mimo dżdżystej pogody okazał się dniem magicznym, ciepłym i pełnym miłosnych uniesień. Wzruszenie przeplatało się z radością, kadry tworzyły się jak za użyciem magicznej różdżki. Było sielsko, anielsko i zdecydowanie rodzinnie. A Ich dalszą historię na plenerze ślubny można zobaczyć tutaj. 😀

Kiedy przybyłam na miejsce przygotowań Pana Młodego, okazało się, że Pan Młody bardzo chce uniknąć zdjęć i jest jeszcze na sali i sprawdza czy wszystko jest idealnie. Jestem jednak nieustępliwa i nie ma szans uciec sprzed mojego obiektywu kiedy obiecałam Kasi, że uchwycę Jej przyszłego męża! Musiałam dotrzymać obietnicy.

Piękna Panna Młoda

Do Panny Młodej przybyłam na czas. Uchwyciłam ostatnie poprawki makijażu, oraz spojrzenie wzruszonej Babci. Niesamowicie jest uczestniczyć w tych rodzinnych chwilach. Jest to wielkie wyzwanie dla fotografa, by nie wywoływać zmieszania i stresu. Przede wszystkim trzeba być blisko, a jednak nie naruszać przestrzeni, wszystko musi się odbyć tak, by obecność aparatu nie była prawie zauważona.

Kościół w Lublewie Gdańskim

Malutki kościół, w centrum wsi. Chyba mój ulubiony, mam do niego sentyment ponieważ pierwszy ślub, który fotografowałam właśnie odbył się w tym miejscu. Piękny, boho wystrój wejścia i minimalistyczne dekoracje, sprawiło, że zrobiło się klimatycznie i rodzinnie.

Wesele odbyło się w klimatycznej restauracji Jastny Dwór w Bąkowie niedaleko Gdańska.