Sesja ciążowa, brzuszkowa Gdynia

Sesja brzuszkowa nad morzem

Radość z oczekiwania na dzidziusia jest tak ogromna, że myślicie, aby upamiętnić te chwile w niezwykłym miejscu. Nie macie jednak pomysłu na miejsce i nie wiecie, kiedy taką sesję wykonać. Przychodzę z podpowiedzią!
Na sesje brzuszkową najlepszy czas jest 7 – 8 miesiącu ciąży. Nie planujcie tego na ostatnią chwilę bo może się okazać, że Wasz potomkowi się znudzi siedzenie w brzuchu i na świecie pojawi się wcześnie – jeszcze przed sesją. Jeśli decydujecie się na sesję nad morzem, warto spytać swojego fotografa gdzie najlepiej się wybrać i o której godzinie, aby światło sprzyjało i nie było masy ludzi na plaży. Większość fotografów ma swoje miejsca i na pewno z chęcią Wam podpowie. 🙂 Warto pamiętać by nie były to odległe plaże na, które trzeba iść kilka kilometrów, co prawda ludzi tam nie będzie, ale przyszłej mamie z brzuszkiem będzie ciężko tam dotrzeć.
Planujcie swoją sesję na 1,5 h przed zachodem słońca, chyba że myślicie o sesji w bardzo turystycznym miejscu jak np. molo w Orłowie, to zdecydowanie warto pomyśleć o wschodzie słońca. Pamiętajcie również, że nad Zatoką Gdańską ciężko o zachód słońca nad wodą ;).
Wybierając się na swoja sesję brzuszkową nad wodę, warto zabrać ze sobą coś cieplejszego nawet jeśli sesja odbywa się latem. Morska bryza może być bardzo orzeźwiająca, a nie chcemy, aby przyszła mam się przeziębiła. 🙂

Poniżej zapraszam na relację z sesji brzuszkowej
Małgosi i Łukasza.


Zobacz rodzinną sesję brzuszkową.

Scroll to Top