REGULAMIN

Regulamin Sesji

Regulamin zostaje wprowadzony w zastępstwie papierowych umów. Wszelkie spory będą rozstrzygane w oparciu o poniższy regulamin. 

1. Wpłata zadatku ( 100 zł) oraz ustalenie terminu jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu. 

2. Pozostała płatność odbywa się do 5 dni od sesji na wskazany nr konta: 85 1870 1045 2078 1063 4946 0001 

3. Zamawiający oświadczają, że zapoznali się z portfolio Fotografa i akceptują sposób, styl, technikę obróbki (retuszu) fotografii stosowane przez Fotografa. Decydując się na sesję, akceptujecie mój styl pracy i obróbkę. 

4. Zamawiający zobowiązują się nie ingerować w sposób, styl, technikę obróbki (retuszu) fotografii stosowanych przez Fotografa.

5. Nie oddaję, a nie sprzedaję surowych plików RAW. 

6. Podczas obróbki zdjęć nie manipuluję ciałem modeli. tzn. nie wyszczuplam, nie powiększam, nie ujędrniam itp. 

7. Zdjęcia będą przekazane w postaci galerii online ( Photonesto). Tam najpierw wybierzecie zdjęcia zgodnie z opłaconym pakietem/sesją. Jest również możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 20zł /szt. 

8. Zdjęcia do wyboru otrzymacie w ciągu 3 tygodni od dnia sesji. 

9. Gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w moim portfolio na stronie oraz social mediach. Z zaznaczeniem, że ostateczny wynik sesji zależy od pogodny, Waszego nastawienia oraz oświetlenia, jeśli sesja odbywa się w Waszym domu. 

10. W przypadku sesji plenerowych istnieje możliwość przeniesienia terminu zdjęć JEDEN RAZ ze względu na pogodę. Sesja odwoływana jest na godzinę / pół godziny przed ustalonym terminem w przypadku porywistego deszczu, wiatru bądź burzy. Ciemne chmury nie są powodem do odwołania zdjęć. W przypadku choroby również uzgadniamy nowy termin.

11. Wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych, takich jak reklamowanie, promowanie, działania marketingowe własnych usług i opakowania jakiegokolwiek produktu, sprzedaży itp. wymaga mojej uprzedniej pisemnej zgody.

12. Wraz z przekazaniem Wam zdjęć, uzyskujecie prawo do ich wykorzystywania w celach niekomercyjnych, w tym do ich rozpowszechniania, drukowania lub powielania (licencja). Oznacza to, że bez ograniczeń możecie je udostępniać rodzinie i znajomym, kopiować i wywoływać w celu oprawienia itp.

13. Zależy mi na pochwaleniu się zdjęciami na swojej stronie i social mediach – podczas wyboru zdjęć będziecie mogli wyrazić zgodę bądź nie wyrazić zgodny na publikacje zdjęć. 


Regulamin obowiązuje od 29.03.2022 r. 

Scroll to Top